| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie cat mai repede posibil de ajutor...cei care stiu sa lucreze bine in Sony vegas, expicati-mi si mie, cum reuseste tipu sa faca sa se roteasca razele in jurul luminii aceleia: www.youtube.com/watch?v=dfaMSfkzByo&index=46&list=WL

7 răspunsuri:
| immortalfaith a răspuns:

Astea se cheama Flares, sunt de multe tipuri, e mai complicat sa le faci in Sony (Sony e mai mult pentru editat video, AE este pentru efecte, le poti combina).
Le poti face usor in After Effects
https://www.youtube.com/watch?v=iIf36k5tNWg

| anonim_4396 explică (pentru immortalfaith):

Poti sa imi dai un link de unde sa il descarc(cu crack)pentru 32 bit? Mersi

| immortalfaith a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune mi ce windows, ram si placa video ai (eventual si spatiu disponibil)

| anonim_4396 explică (pentru immortalfaith):

Am windows 7, placa video Mobile Intel(R) 45 Express Chipset Family si 3.00 GB RAM

| immortalfaith a răspuns (pentru anonim_4396):

AE cs5, lasa mi un id de skype

| anonim_4396 explică (pentru immortalfaith):

N-am skype, facebook nu ii ok?

| anonim_4396 explică (pentru immortalfaith):

Alex_952008_1 ii contul de skype