| NuStiuNimica a întrebat:

Salutare TPU
am o mare problema sper ca ma puteti sa ma ajutati
am pc plin de virusi si tot incerc sa scanez pc-ul si tot nu reusesc sa scap de ei, si cind incerc sa scanez pc-ul mi se blocheaza pc-ul

Răspuns Câştigător
| Roca_Flavius_1996 a răspuns:

Opreste ruterul de la care prinzi internetul dupa aia scaneaza cu un antivirus bun ca Bitdefender sau Malwarebites le poti descarca pe o perioada de proba, daca nu merge dupa ce l-ai scanat si tot se bloceaza virusul este prea puternic. In cazul acesta trebuie de schimbat windowsul. Asa mi se intamplase si mie, mult noroc!

4 răspunsuri:
| mihaiion2 a răspuns:

Dupa mesajul tau nu ne putem da seama daca ai virusi sau alte probleme. Vezi ca iti dau un mesaj privat.

| mihaiion2 a răspuns:

Nu pot sa iti dau mesaj - aveam nevoie de o adresa de mail sa iti trimit un program care sa te ajute.

| NuStiuNimica explică:

Email:diniss@mail.com
daca ma poate cineva ajuta