| JIGHIRUS a întrebat:

am o problema cu laptopul! cu ceva timp in urma am avut o problema cu hard-ul! l-am schimbat! dar dupa. ceva timp am observat ca imi dispar anumite programe! dispar! ex: skype,nero,fl studio! au fost instalate corect, dispar dupa ceva timp adica 1-2 luni! ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Probabil ca ai un virus in windows. Scaneaza cu Malwarebytes Anti-Malware. Isi face treaba foarte bine.

| JIGHIRUS explică:

Eu folosesc antivirusul avast! i-am dat scanare minutioasa si nimic! pe langa problemele mentionate mai e si cand dau shut down sta si sta tot shut down ramane mult timp! trebuie sa il opresc de la buton ca nu se inchide