| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu PC-UL, am windows 7 si mi-a disparut optiunea aia open with si acum cand dau pe open imi apar fazele de la open with ce pot sa fac? funda!

2 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Pai dai clic pe shortcut-ul care vrei sa il deschizi si apoi dai clic dreapta. Fundita?

| Joker11 a răspuns:

Eu zic sa reinstalezi windows-u pentru ca nu ai cum sa pui optiunea la loc si optiunea aia iti trebuie nu? si in plus mai intreaba si tu pe cineva daca cumva se poate sa se puna optiunea la loc... bafta.