| AlinT97 a întrebat:

am o problema cu ps-ul meu vreau sa va spun de la inceput ca banuiala este un virus deoarece am avut windows 8 si din momentul in care se deschidea pc-ul instantaneu aparea un proce care "manca" cam 50% din procesor deci problema e la procesor nu la rami si daca inchideam procesul se schimba la altul si tot asa procesorul statea doar la 99% rareori 100% acum am instalat windows 7 chiar astazihappysi surpriza aceeasi problema nu am formatat tot hardul pentru ca am date importante pe el..am formatat doar partitia cu windows-ul nu stiu ce sa fac cineva care sa stie un antimaluare sau ceva de genu dar unu caresa stea in coltul lui sa nu ma sacaie toata ziua cu update(nu folosesc antivirus)
Vreau sa mentionez ca am urmatoarelehappy
Procesor : 3.00 ghz 1 logic si un virtual(Intel pentium 4)
ram: 2Gb ddr2 (niciodata nu ajung la 100% )la rami
vide 512 mb (nu cred ca ar avea legatura)
orice sfat ar fi binevenit O zi buna!

3 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Cel mai bine e cand schimbi windowsu e sa stergi absolut tot!

| sleeky1532 a răspuns:

Incearca avira antivir. Este mai axat pe partea de malware decat pe partea de virusi.

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Avg free sau bitdefender full protection cu licenta