| KirinGeo a întrebat:

Salutare TPU,am o problema cu skype-ul, cand vreau sa imi schimb poza de profil se inchide skype-ul automat si atunci cand vreau sa sun pe cineva se inchide.
Cine stie cum rezolv problema?(am reinstalat skype-ul si tot nu merge)
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| iiRadu a răspuns:

Salut Georgiana,
În ultima vreme Microsoft a început să îl schimbe din ce în ce mai mult. Pentru versiunile anterioare de ferestre cum ar fi: Windows 7, XP și restul mai vechi, cred că au încetat să mai facă actualizări. Îți sugerez să faci actualizarea la windows apoi încearcă din nou Skype.