| xoxo13 a întrebat:

Ce site as putea sa fac care sa imi aduca profit garantat? Nu valoarea profitului conteaza ci doar sa aduca profit. Astept sugestii. Cele mai bune idei primesc fundita. Multumesc celor ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| SomeOne_1942 a răspuns:

Inainte sa te apuci de facut profit, cred ca e necesar sa iti faci un site. un site nu e chiar asa simplu de facut si necesita mai multe cunostinte de programare si de design.

sa zicem ca ai site-ul facut, mai ai nevoie de idee. ideea poti sa te inspiri din ceea ce te pasioneaza.

sa zicem ca te pasioneaza moda (vad ca esti fata) incepi sa scrii diverse lucruri despre moda, cum s-a imbracat o anumita vedeta, ce pantofi sunt acum la moda, ce haine se potrivesc la o intalnire romantica etc.

dupa toti acesti pasi treci la capitolul monetizare (sa scoti bani din site-ul tau) aici e cel mai greu, iar o calitate mai mare a articolelor tale iti poate aduce un venit considerabil.

pentru inceput poti sa incergi Google Adsense, iar mai tarziu poti trece la alt nivel cu marketing afiliat sau vanzari directe de bannere/linkuri etc.

succes!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xoxo13 explică:

Am uitat sa mentionez. Fara mistouri!

| Katalin02 a răspuns:

Unul de Video-Chatwinking ti se potriveste perfect draguto happy sa vezi profit ce scoti.