| AnDyTzU98 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o mic problema... totul mergea numai bine pe PC, vin de la scoala si pornesc PCu si ce sa vad eu, bara de la start nu mai este. daca apas pe butonul fereastra ( ala dintre ctrl si alt) nu apare nimic, nu stiu ce s-a intamplat, nici daca dau cu mousul mai jos nu-mi apare o sageata de care sa maresc bara sau ceva asemanator... nici sus nici pe margini, nu stiu ce are, as fi foarte recunoscator daca m-ati putea ajuta happy oo da si am windows XP Service pack 3

3 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Ca sa nu te apuci sa reinstalezi windows-ul, incearca prima data sa faci un 'system restore' la o data anterioara la care comp-u mergea bine.

| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Eu am reinstalat windows-ul.Si XP Service pack 3 am si eu.

| AnDyTzU98 explică:

Pai treaba e ca nu stiu cum sa dau restore... daca imi raspunde cineva sa fie mai explicit ca unele chestii nu le stiu...