| LoCkEd02 a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy Ace. Intrebarea este cum dezactivez tastatura Swype? Am incercat sa-i dau oprire fortata si nu merge.

Răspuns Câştigător
| Dezinteres a răspuns:

Home - Settings - Language & Keyboard - bifezi android keyboard.
Apoi cand scrii un mesaj ...in casuta in care iti apare textul tii apasat si click input method - selectezi android keyboard.

1 răspuns:
| EuRaul a răspuns:

Pentru a opri tastatura swype trebuie sa intri la setarile mesajeriei sau a telefonului am Samsung galaxy gio si sa fiu sincer eu nu o folosesc chiar daca imi este la indemana eu unul ignor aceasta aplicatie.