| trompeta a întrebat:

Cum fac sa dezactivez tastatura Swype de pe telefonul samsung i5500 galaxy 5? vreau tastatura qwerty normala. Funda

Răspuns Câştigător
| andreivip2011 a răspuns:

Ti apasat pe locul unde urmeaza sa scrii si iti apare metoda introducere si o schimbi.

1 răspuns:
| AnnaLuuv a răspuns:

Buna! Eu am Samsung Galaxy Fit dar cred ca meniul este aproape la fel. Intrii in Meniu->Setari-> Aplicatii-> Gestionare Aplicatii-> Toate apoi cauti Swype apesi pe ea si scrie undeva acolo oprire fortata. Dai acolo si se dezactiveaza. Si eu activasem tastatura swype din greseala si mi-a luat ceva timp sa o dezactivez. Sper ca te'am ajutat! Funda?batting eyelashes