| roby96 a întrebat:

As avea si eu o intrebare.Am un play station 2 scph-35004 (cel fat) si as vrea sa stiu unde as putea sa fac si eu o modare.Am vazut unele care merg prin cardul de memorie, altele prin cip, si unele printr-un CD care dupa ce il bagi in el o sa mearga toate jocurile. M-ar interesa in bucuresti, si daca s-ar putea un pret pana in 50 lei.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| IzzzzI a răspuns:

Cea mai buna varianta ar fi modarea software adica iti baga niste programe pe memory card si gata. asa mi-am modat si eu ps2 si a costat 25 de lei.