| BlueRay a întrebat:

As avea si eu o intrebare. De ce majoritatea videoclipurilor de pe Youtube, imediat dupa postare, se blocheaza la 301, 302 sau 304 de vizualizari? Doresc un raspuns relativ amplu daca se poate.

Răspuns Câştigător
| adrew a răspuns:

Pur si simplu youtube nu se acctualizeaza de fiecare data cind are loc o vizualizare sau se da un like, se acctualizeaza dupa o anumita perioada de timp si asa daca ai 301 vizualizari mai asteapta ceva timp si youtube automat o sa schimbe informatia

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ciudat ce zici, nu cred ca e adevarat deoarece am si eu videoclipuri care au depasit 300 de vizionari si merg in continuare.

Răspuns utilizator avertizat
| dannydanny01 a răspuns:

Pai voua nu vi s-a blocat la 301+ pentru nu aveti videourile Virale (atinge 300 de vizuri intr-un timp scurt) iar voi leati adunat mai greu...