| Gabriel_1262 a întrebat:

Salutare TPU, as dori sa imi cumpar un telefon nou, sa fie ceva bun. Dar nu stiu ce sa aleg... Andorid / IOS(apple)... voi ce parere aveti? Si lasati-mi si ceva sugestii, multumesc frumos happy. Fundita ia cel cu telefonul preferat

3 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Eu ti-as sugera un telefon cu Android datorita numarului mai mare de astfel de telefoane, atat la preturi mici cat si la preturi mai mari.
La un pret ceva mai ridicat ti-as recomanda Samsung Galaxy S II
Iar la un pret mai scazut ti-as recomanda Samsung Galaxy Y
Sper ca te-am ajutat.

| RainOfColors a răspuns:

Http://gadgetbuzz.ro/2011/09/27/android-vs-ios/ Pe acest site gasesti o comparatie intre cele doua pe baza mai multor criterii.

| BountyH a răspuns:

Recomand cu seriozitate android. De ce? Un android iti ofera mult mai multa libertate. Un android suporta flash, iar la multe video-uri, jocuri. etc iti trebuie flash, pe un Apple poti sa accesezi foarte putine aplicatii fata de un android deoarece nu suporta flash-ul.Deci daca iti doresti un telefon pe care sa nu ai restrictii si sa faci tot ceea ce doresti tu android-ul e pentru tinehappy Funda?tongue