| Gabriel_1262 a întrebat:

Salutare TPU, as dori sa imi cumpar un telefon nou, sa fie ceva bun. Dar nu stiu ce sa aleg... Andorid / IOS(apple)... voi ce parere aveti? Si lasati-mi si ceva sugestii, multumesc frumos happy. Fundita ia cel cu telefonul preferat

1 răspuns:
| AlexCrb a răspuns:

Eu am avut iPhone 2G si de curand mi-am luat 3Gs. Ca telefon e al dracu' de inteligent dar trebuie sa te duca putin capul (si sa stii ceva engleza) ca sa te descurci intru totul cu el. Daca nu, s-ar putea sa ajungi destul de des pe la serviceuri ca sa ii faci unlock/jailbreak.