| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu si eu ce parere aveti despre tableta
"Allview Alldro Speed i". Adica eu am vazut ca e destul de buna dar vreau sa stiu exact daca pot avea incredere in ea...

Răspuns Câştigător
| rad0g a răspuns:

Buna,
1. daca costa sub 700 RON, nu te va tine prea mult timp
2. display-ul te inebuneste la apasare ( sensivitatea este prea mica )
3. intrarile ( cele de USB si incarcator) sunt prost facute, deci ti se vor strica repede )
4. materialele din care este facuta sunt din proasta calitate
5. daca vrei o tableta buna, cumpara una peste 1000 RON ( Huawei; Lenovo; Toshiba )