| NyCoLeTaaa a întrebat:

Buna TPU... vreau sa imi iau un telefon, de preferat Samsung galaxy. care credeti ca e mai bun? De Samsung galaxy mini 2 ce parere aveti? fundita

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat o sumă disponibilă...

Spre exemplu, eu îţi recomand Samsung Galaxy S3!

Samsung Galaxy mini 2 este destul de slăbuţ - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

E un telefon accesibil si multe aplicatii. E un telefon bun, dar depinde de ce vrei tu de la un telefon.
Samsung Galaxy S4, ca tot s-a lansat azi laughing!

| EkaBuBu a răspuns:

E bun Samsung Galaxy Chat! numai ca atunci cand il primesti sa ii spui sa iti schimbe bateria ca nu tine prea mult dar in schimb e o frumusete si inteligenta de telefon! E cel mai bunbig grin
Funda please!