| qretf a întrebat:

ce parere aveti despre urmatorul laptop?
Asus 15.6 " procesor Intel core I3 1,7 ghz Haswell, memorie ram 4 gb, placa video dedicata nVIDIA geforce 920 M.Precizez ca l-am achizitionat cu suma de 1.700 lei.Ce jocuri mi-ar putea merge pe el?

1 răspuns:
| Hajde22 a răspuns:

Este ok laptopul cu toate ca este putin mai scumput decat ar fi trebuit, iar despre jocuri, majoritatea jocurilor: gta v, forza horizon, fifa, far cry primal sau ultimele din seria far cry, cs go, league of legends, overwatch, call of duty (joacă-le pe toate de la modern warfare incoace, merita) battlefield 4, rust, kingdoms and castles, life is feudal, mount and blade: bannerlord (când va apărea ) star wars battlefront 2, hitman, factorio (la prima vedere este nasol, dar este foarte bun si te pune pe gânduri) minecraft cu shader poate, depinde si ce genuri de jocuri iti plac tie