| lovemyname a întrebat:

Ce sa aleg HTC 7 Mozart nou sau Sony Ericsson Xperia X10 nou?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu zic sa alegi HTC, deoarece e mult mai renumita firma, sora mea are un telefon HTC 7 Mozart si merge super ok si poti descarca si multe jocuri. Oricum si Xperia X10 e frumusel, are un design elegant, acum alege dupa preferintele tale. Succes la alegerea telefonului!

| charleslouboutin a răspuns:

Niciunul. Mai strangi putin si iti iei galaxy s2.

| AleDia a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea as alege Sony

| Raull7 a răspuns:

Sony Ericsson;-) ii foarte bun telefonul, stiu pe cineva care are acest telefon de vreo 2 ani si nu i s-a stricat nimic...in plus e si fain designul... happy
Alegi ce vrei tu :*

| alex71yonutz a răspuns:

Buna,alege Sony Ericsson Xperia X10, e mai bun decat HTC 7 Mozart, oricum bafta la alegerea telefonului.