| lovemyname a întrebat:

Ce sa imi cumpar BlackBerry Playbook 32Gb sau iPad 3 32GB? Astept multe raspunsuri! Multumesc!

6 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Alegerea este a ta. Dupa parerea mea daca ai bani ityi poti lua iPad (e mai scump ca Blackberry) totusi nu se deosebesc foarte mult ca performanta...

| hotnews a răspuns:

Iti recomand ipad datorita retiney display plus gasesti multe alicati pentru el in Apple store. Vezi ca ipad costa dublu daca ai banii ce mai stai

| bogdan324 a răspuns:

Ipad

| RA94 a răspuns:

Nokia 3310 este mult mai bun big grin

| singuraticul21 a răspuns:

Eu iti recomand iPad ca de genu am si eu si is ff multumit de el

| Alexandru_Eu_1992 a răspuns:

Ipad 3 reducere 20% la apple.com joi