| lovemyname a întrebat:

IPad 2 32GB sau IPad 3 16GB?
Astept multe raspunsuri!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Eu zic IPad 3 16GB este foarte performant fara comentarii...

| Regionalul20 a răspuns:

IPad 3 16GB e mult mai ok, procesor A5 SIRI retina display e superba e mai mare decat iPad 2happy

| Rary_Dary_1998 a răspuns:

Sa stii ca intre cele doua nu este aproape nici o diferenta. Chiar daca IPad3 are IOS 5. 1, si este interesant ca la IPad2 ii poti actualiza softul de la IOS 5 pana pe la IOS 6. Si IPad3 este cu 600 g mai greu dacat cel precedent, iar ecranul retina este comun.Firma Apple vrea doar sa isi vinda produsele, scotand produse in gama larga, intr-un timp cat mai scurt! Cel mai nou IPad2 a fost scos in iarna aceasta, iar IPad3 a fost scos acum 1 saptamana!
Sper ca te-am ajutat cu opinia mea personalahappy Funda?laughing