Întrebare recomandată | Avadanei_Fanel_1973 a întrebat:

Ce telefon bun imi recomandati pana in 10 milioane si de ce?

16 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy j5(2016) sau orice model Samsung.

| NAT0 a răspuns:

Orice model de Samsung.

| AlexCristi97 a răspuns:

Motorola moto g4
Eu am moto g2, l-am luat cu vreo 3 luni dupa ce a aparut si atunci a fost 900 de lei, sunt foarte multumit de el si daca ar fi sa mi-l schimb as merge tot pe un moto g. Spre deosebire de Allview x3, are doar 2 gb Ram si 16 GB memorie dar rezolutia ecranului e mult mai buna si Android mai nou (deci posibil optimizari mai ok).

Răspuns utilizator avertizat
| andreit05 a răspuns:

Asus Zenfone 2
- 4GB RAM
- procesor Intel Atom Z3580 Quad Core de 2, 3 GHz

| ancuta20 a răspuns:

Smart Prime 7
Are Android 6.0.1 (Marshmallow), 5 inch, Camera principala de 8mp si cea secundara 5mp, iar bateria este buna. Arata foarte bine (eu il am pe alb). Are memorie interna de 8 GB.
Specificatii complete:
http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_prime_7-8099.php

Comanda:
https://www.arsis.ro/......-3586.html

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Allview x3 soul, 3 RAM, memorie interna 32 GB, camera principala 13 MP, camera secundara 5 MP, procesor octa core, eu il am si sunt super multumita de el. Bateria tine mult, primesti la el si casti. E foarte subtire, spatele este antiamprente. Funda?

| ȚuȚu7373 a răspuns:

A5 2016, este un smartphone elegant, modern si la un pret accesibil. Camera 13MP, ecran 1920x1080, baterie de 2900mAh (adica te tine o zi), are incarcare rapida, senzor amprenta, pe scurt e un S6, si mai multe poti vedea aici : http://www.emag.ro/......DSQD33BBM/
Acest telefon am si eu si sunt foarte multimit.

| OmulTalentat a răspuns:

Nokia N95

| SweetStrawberry a răspuns:

Marci de telefoane:
-Alcatel
-Samsung Galaxy Grand Prime
-Samsung J5 sau J3
-Huawei P9 sau P9 lite
-Huawei P8 sau P8 lite
-Htc One
-Lenovo
-SonyXperia
-Vodafone
-Allview
-LG
-Acer
Alegi tu ce vrei dintre acestea.

| Gyulita a răspuns:

Huawei p9 lite

| Paulsclipiriciii a răspuns:

Salut. ALLVIEW P7 PRO am eu si e foarte bun... face poze foarte bune, filmeaza fara lag, are multa memorie poti sa-ti instalezi cate vrei pe el fara teama ca nu mai ai spatiu... dar daca totusi vrei mai mult spatiu pe el cumpara-ti un card SD =D

| Anca12341 a răspuns:

Un S4 este foarte bun și are și memorie destul de multa.
Eu îl am de 1 an și ceva și merge super.

| RaulCosminXD a răspuns:

Smartphone Huawei P9 Lite pentru ca este foarte rezistent si are specificatii foarte bune

Octa Core, 16GB, 2GB RAM, Dual SIM

Funda?!

| nightwriter86 a răspuns:

Îti recomand Samsung Galaxy A3 (2016),e rapid, are un design elegant şi compact, bateria ține şi de asemenea încap multe aplicații pe el. Dacă preferi un telefon mai mare, poți opta pentru A5(2016) sau J5(2016) tot de la Samsung.

| IlieMarianOfficial a răspuns:

Samsung Galaxy J5 (2016) Este un telefon foarte bun ti-l recomand, bateria tine foarte bine il am si merge super bine Bafta!