| Antonio12378 a întrebat:

ce telefon pana in 30 de milioane imi recomandati?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung S9

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Sau mai ai rabdare pana iasa Samsung s10 si il cumperi pe ala, eu asa as face, mereu asteapta noua generatie deci e mai scump e nou

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei P20

| gelu1970 a răspuns:

Iphone.
Prostimea se inchină doar la iphone.
Ce altceva ai vrea să cumperi?
Când o să scoți un iphone din buzunar fraierii au să facă ochii mari. Insă un iphone 7 sau 8.
Nu un 5.
Să vezi ce mândru o să te dai.

| SkenWell a răspuns:

Samsung S9 sau OnePlus6.

| lrdaniel a răspuns:

Hint: telefoanele nu-si merita banii. Ia-ti ceva mid-level de 1000 ron, iar restul investeste-i intr-o excursie misto

| Antonio12378 explică (pentru lrdaniel):

Chiar am vrut sa scriu mai sus:
(Nu vreau sa aud in comentarii ca costa prea mult, vreau doar exemple de telefoane)
Poate am bani si de excursiewinking