| lovemyname a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda LG KE850 Prada sau LG GS290 Cookie Fresh?

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Nu iti recomand niciunul. Recomand un Samsung sau un HTC. Mult mai bune. Se misca mi bine si mai repede, sunt mai destepte, si display-ul e mult mai bun. LG are touch-uri bune doar la modele mai scumpe.
winking

| A98 a răspuns:

Eu am LG cookie fresh si imi face nazbatii displeyu
asa ca ia-ti de celalalt ca e mai bun.

| liviu_7854 a răspuns:

Personal nu iti recomand niciunu.
LG-ul e bun doar la modelele high-end, restul sunt praf atat ca soft, cat si ca facilitatibig grin
indreapta-te spre Samsung sau Nokia, ca sa nu iti spun de HTC si Apple laughing