| LaMbRiU21 a întrebat:

Cum pot rezolva acest Crash la minecraft? : https://www.youtube.com/watch?v=bx4LwIjnf-I&feature=yout u.be Ce scrie in crash aveti in descriere!

Fundaa!

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Stiu ca ai pus intrebarea acum cativa ani, dar acum o vad.Probabil deja ai rezolvat, dar o sa-ti zic cv si nu te supara pe mine. Uite cate prostii ai pe desktop. FNAF, CheatEngine, si multe jocuri piratate, iti distrugi incet incet sistemul.Revenind la Minecraft, ar trebui sa iei o versiune de Java mai mica.La mine pe Win 10 mi-a trebuit Java 8 build 45

| LaMbRiU21 explică (pentru Bogdan70001):

Am rezolvat problema de mult, acum am un sistem de gaming nou, oricum mersi de raspuns! Am rezolvat chestia asta doar facandu-mi driverele la laptop cu programul Driver Booster 4.