| Valentinbaciu2002 a întrebat:

de curand mi-am cumparaat un Lenovo 110-15 IBR. Laptop-ul vine fara sistem de opereare, asa ca i-am instalat win 7 pe 64 bt. faza rea e ca nu gasesc un driver pentru camera compatibil cu laptop-ul. pana acum am incercat de pe site-ul Lenovo.
ma poate ajuta cineva?
OFER FUNDA!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lenovo ofera driver video pentru win 7

| nicusor222 a răspuns:

Salut. Mergi jos ca ai camera si dai pe ea, il descarci de acolo, chiar daca scrie windows 10, merge si pe 7 https://pcsupport.lenovo.com/....../downloads

| Valentinbaciu2002 explică (pentru nicusor222):

Nici asta nu merge...

| nicusor222 a răspuns (pentru Valentinbaciu2002):

Trebuiua sa ai un DVD cu ele. Un laptop nu se da fara DVD-urile lui.

| Valentinbaciu2002 explică (pentru nicusor222):

Spune-le asta si celor de la Altex ( laptopul e nou )

| RAY a răspuns (pentru nicusor222):

Lenovo nu ofera drivere, niciodata nu am avut un laptop cu drivere nici eu personal nu am primit doar Acer, Asus ofera