| GeorgeCTC a întrebat:

De mult doresc sa descarc pe telefonul meu jocuri cum ar fi Asphalt 7, Asphalt 8 sau N.O.V.A. 3 gratuit de pe ApkMania dar niciodata nu am stiut cum sa le fac sa fucntioneze dupa descarcare. Doresc un mod cat mai detaliat pentru descarcare si instalare. Va multumesc mult. Funda pentru raspunsul cel mai detaliat si care ma va ajuta sa joc acele jocuri >big grin

5 răspunsuri:
| SkrillexForever a răspuns:

Ce telefon ai?

| GeorgeCTC explică (pentru SkrillexForever):

SG Note2

| Gabi05 a răspuns (pentru GeorgeCTC):

Dupa ce descarci apk-ul intra in fisierele mele si cauta fisierul descarcari.Acolo vei gasi apk-ul ii dai instal. Dupa ce s-a instalat activezi netul wi-fi(recomandat) si pentru nova se va descarca data-app care are 1gb si ceva. Dupa care faci acelasi lucru si cu asphalt. Dupa ce s-a downloadat data-app, poti sa te joci linistit.

| GeorgeCTC explică (pentru Gabi05):

Problema e ca nu se descarca nici un data-app.

| Gabi05 a răspuns (pentru GeorgeCTC):

Atunvi nu e apk-ul bun.
iale de pe apk mania
panda app