| anonim_4396 a întrebat:

:DImi puteti spune si mie in ce program sunt facute pozele de comentarii pentru facebook?:))Banuiesc ca sunt facute in Photoshop,au fontul acela interesant pe care nu-l gasesc in Paint, cum as putea face asemenea poze si eu (in afara de Photosop, daca cu asta sunt facute)? :( Am cautat pe site-ul www.myfonts.com si fontul este "Impact Std Roman" sau ceva de genu'... vreau sa fac si eu poze cu fontul asta,dar sa aive si umbra cum au cele de comentarii pe care sunt sigur ca le stiti, cea cu Becali "DIN VARA LA STEAUA!"!:))Va rog, ajutati-ma!=))

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai trebuie in primul rand sa instalezi font-ul. pe site-ul ala vad ca este cu plata, iti recomand sa-l downloadezi de aici (sper ca e la fel) http://best-font.com/font/ImpactLTStdRoman102.html
dupa ce descarci fisier-ul trebuie sa-l copiezi in C:\Windows\Fonts

1 răspuns:
| Hulio625 a răspuns:

Salut, eu de obicei iau pozele de pe http://comentarii.ucoz.ro, am vazut ca au doar poze din astea ce se posteaza in comentarii facebook.