| GhostSura a întrebat:

E adevarat ca programul Reimage Repair scaneaza pc-ul tau + il face sa mearga mai repede? ca m-am dus pe Speedtest.net si scrie ca prima sa faci testul sa descarci acest program.
Dau funda

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asa, instaleaza Reimage Repair si TuneUp Utilities si toate porcariile de programe. Instalati fratilor! Pentru fraierici ca voi fac astia prostiile alea de programe! Va mirati dupa aia de ce nu va merg calculatoarele!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Reclama e sufletul comertului, nu tebuie sa te iei dupa toate politicile de marketing. Trebuie sa stii ca orice program instalat in plus intr-un sistem mai putin performant ii reduce din viteza si capacitatea de reactie. Raspunsul primit mai jos e adevarat, nu instal orice in computer! Nu stiam de acest soft! Eu zic sa nu-l instalezi! Faci cum vrei! E alegerea ta!
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2331883,00.asp

| GhostSura explică (pentru valentin75):

Eu l-am instalat, am facut o scanare cu el si azi cand m-am trezit am vazut ca in loc de 6.62 Download Speed s-a transformat in 16.16 Download Speed... :O Si eu m-am mirat, e foarte bun vi-l recomandwinking

| CosminComan75 a răspuns:

Nu instala orice prostie cel mai bun soft e TuneUp Utilities! Repara orice!

| CosminComan75 a răspuns:

Si e si comercial!

| Bbbr a răspuns:

Este foarte bun. Daca ai Pentium 4 o sa mearga ca un i5... Daca ai i3 skye's the limit!