| Milea_Malin_1971 a întrebat:

Imi explica si mie careva cum vine cu modarea la play station 3, si cum se face pe Ps 3 slime si lite 12 gb ( bag eu hard extern ). Si daca modez cum i-au jocuri gratuite?
Multumesc anticipat! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Desi parca ai tot pus astfel de intrebari dar mda...
2. Nu ai de cum sa il modezi tu acasa.
3. E treba ta cum iei jocurile. Stiu ca la noi modare=piraterie, dar scopul modarii teoretic nu e pentru piraterie.
4. baga citit: http://essentialroit.blogspot.ro/2013/11/qa-ps3.html

5 răspunsuri:
| Robyi11 a răspuns:

Modarea la orice ps se face scotand niste componente din ps-ul respectiv in asa fer incat sa accepte cd-dvd normal
jocurile gratis le iei de pe net de pe orice site de jocuri sau si le burnezi pe un cd folosind nero!
Sper ca ti-am fost de ajutor si scuze de limbaj.

| Milea_Malin_1971 explică (pentru Robyi11):

Dar nu merge sa le bagi pe ps, ca vad ca au memorie de 500 gb thinking

| sltlp a răspuns (pentru Robyi11):

Vorbesti aiurea happy
Daca nu stii, mai bine taci.

| Milea_Malin_1971 explică (pentru sltlp):

1. Pentru ce e TPU, si daca vad ca altii nu raspund, pun de mai multe ori.
2. Tu de unde esti, si daca stii pe cineva care se ocupa cu asta
3. Si le pot pune pe cd sau pe hdd extern?
4.Multumesc pentru sitebatting eyelashes
FUNDA

| sltlp a răspuns (pentru Milea_Malin_1971):

1.---
2.Galati. Stiu pe cineva foarte bun care se ucupa cu asa ceva, printre cei mai buni din tara, dar e tot din Galati. Are si un site: http://modez-console.ro/
totul e cat se poate de serios http://modez-console.ro/galerie
3. La Sony, fara cd(deloc ma refer, doar cu hdd). CU cd/dvd merge dar doar la un tip de modare si doar la xbox.
4. --

| sltlp a răspuns (pentru Robyi11):

Desi parca ai tot pus astfel de intrebari dar mda...
2. Nu ai de cum sa il modezi tu acasa.
3. E treba ta cum iei jocurile. Stiu ca la noi modare=piraterie, dar scopul modarii teoretic nu e pentru piraterie.
4. baga citit: http://essentialroit.blogspot.ro/2013/11/qa-ps3.html