| lovemyname a întrebat:

Lg Optimus One P500 sau Nokia 500?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Am o a treia varianta: Sony Ericsson xperia mini st 15i. Vezi daca te icnanta(mai ales specificatiile comparate cu p500 sau Nokia)

| Kingston3 a răspuns:

Salut tot ce e NOKIA e praf s-au distrus astia asa ca stii ce sa iei LG daca poti iti recomand ceva gen SAMSUNG sunt cei mai buni pe telefoane acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG-ul, pentru ca are Android si are mai mult suport din partea companiilor mari de soft. Nokia are doar programe proprietare care nu au o asa mare compatibilitate cu altele de pe alte platforme. Deci... LG-ul

| panther2007 a răspuns:

Eu as alege Lg P500