| Arikumo a întrebat:

M-am gandit sa fac un video cu facecam la un anumit joc. Problema e ca nu pot sa inregistrez separat camera si jocul din motive tehnice. Exista vreun program prin care camera sa fie reprezentata printr-un patrat pe ecran, astfel avand posibilitatea de a inregistra in acelasi timp si camera si jocul, dintr-o singura sursa video. Metoda care functioneaza primeste funda!

1 răspuns:
| anonimtroll a răspuns:

Sigur! iei camera din c** si dai cu ea de vreo 6 7 ori in monitor si gata poc usor nu?