| Rares313 a întrebat:

Salutare TPU, mi-am achizionat de curand un PC de gaming, Diaxxa gaming junior, de la cel.ro. Problema mea este urmatoarea, mi se aude foarte tare in casti un zgomot enervant care nu e de la casti sau microfon cu siguranta pentru ca le-am schimbat si e la fel, cred ca e de la placa audio sau ceva de genul, am incercat si din setarile placii audio, la sound suspension insa nu a mers, as fi foarte recunoscator sa ma ajutati.
Va multumesc

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Imprumuta o placa audio de la un prieten si vezi diferenta, daca e din cauza placi audio schimb-o, sau daca inca e in garantie PC-ul du-l inapoi si spune-le problema celor de acolo, nu-l desigila tu.