| costin95 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy Trend Lite si as dori sa stiu cum sa instalez un joc, o aplicatie, sa copiez muzica din PC in EL. Nu am wi-fi. Am internet doar la calculator prin cablu.

Multumesc

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca de aici.Te ajuta sa transferi poze, video etc:http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/JSP Poti face si upgrade la telefon.

| costin95 explică (pentru darrio2007):

Salut, acest program kies nu poate cauza orice problema la telefon? si vreau sa stiu daca pot accesa toate datele de pe card pentru ca am cardul de la telefonul vechi si as dori sa sterg unele chestii

| darrio2007 a răspuns (pentru costin95):

Nu.Eu am un Galaxy Mini si folosesc acest program de mult. Poti sterge. Uite aici un tutorial:http://www.youtube.com/watch?v=uaXikUKJZPE

| Latinmoon a răspuns:

Vezi ca poti descarca aplicatii direct de pe el, trebuie sa intri la Web si dai la apliatii/preluare apoi alegi apps free si vezi ce jocuri iti plac de acolo.
Craciun fericit! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe mobile9!

| Джурий_Катька_1986 a răspuns:

Prin USB de la PC pe telefon poti transmite totul : jocuri, muzica, foto, orice. Doar ca trebuie pe PC sa instalezi aplicatii care sunt accesibile pentru telefonul tau, pe site trebuie sa fie specificat. Alta metoda ar fi prin bluetooth. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| costin95 explică (pentru Джурий_Катька_1986):

Asta si vreau. Sa instalez aplicatii, jocuri, muzica, sa descarc din telefon pe calculator, etc... doar ca atunci cand conectez USB-ul nu imi apare optiunea de Mass Storage... cum o activez?

| Джурий_Катька_1986 a răspuns (pentru costin95):

Dar ai incercat prin bluetooth?

| costin95 explică (pentru Джурий_Катька_1986):

Nu, daca imi poti spune si pasi sau un tutorial happy

| Juliiiii a răspuns:

Jocurile le instalezi din Magazin Play.