| KaPy2 a întrebat:

mi-am luat un pc nou si cand bag windows 7 ultimate la partea in care trebuie sa bag userul nu-mi merge tastatura si mouseul,pana la acea parte imim merg, am incercat si in alte porturi si e la fel
multumesc!

2 răspunsuri:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Încearcă să reinstalezi din nou windows-ul şi vezi dacă fac tot aşa. Dacă fac tot aşa încearcă să instalezi alt windows. Poate Mouse-ul şi tastatura nu suportă windows 7.

| KaPy2 explică (pentru GigiCelMaiPeste):

Am bagat w10 pana la urma, dar se blocheaza uneori si trebuie sa-i dau restart ca nu vad nimic pe ecran, arata si no singlan ca si cum ar fi cablul dvi scos