| lovemyname a întrebat:

Sa dau un LG Optimus L9 P760 nou pe un iPhone 4 second hand de un an jumate?
Mie imi trebuie mai mult pentru jocuri HD,muzica, poze si internet
Merita?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Absolut nu, LG-ul este superior lui iPhone 4. Ai 1gb ram, procesor dual core, 4.7 inchi de ecran superb, pe langa cei 3.5 de la iPhone 4. Nu fa greseala asta. Procesoarele grafice sunt ambele PowerVR doar ca la LG este o versiune superioara. Uite aici comparatie intre cele doua: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4955&idPhone2=3275

| davidtm a răspuns:

Poate daca era 4s se merita, dar si 4 e bun.dar e cam vechi.aia e problema.
eu oricum as alege iphone 4... dar vezi sa fie bun.sa nu fie prea zgariat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneee...normal ca nu laughing,, eu am primit vreo 2 oferte pentru telefonul meu, ambele cu iphone 4, si le-am refuzat, si telefonul meu e un pic mai slab decat al tau

| AnnaMaria27 a răspuns:

Depinde de starea telefonului. Daca n-are zgarieturi sau defectiuni interne, n-ar fi nici o problema sa faci schimbul. Pana la urma, daca de primul telefon te-ai plictistisit, merita sa incerci o schimbare!winking