| LaMbRiU21 a întrebat:

Stiti vreun program unde sa pot filma cat vreau eu? Daca da imi puteti da si link-ul? happy Si sa nu am lag cand filmez!

Multumesc!

8 răspunsuri:
| LaMbRiU21 explică (pentru MskDesign):

Frate, camtasia Studio dar trebuie FULL nu doar 30 de zile! Poate daca imi dai un cod de ala

| MskDesign a răspuns (pentru LaMbRiU21):

Nu ai specificat ca vrei gratis!

| LaMbRiU21 explică (pentru MskDesign):

Acum iti spun ca vreau gratis! Toata lumea vrea gratis!

| Craciun01 a răspuns:

OBS? Depinde si de ce pc ai.

| LaMbRiU21 explică (pentru Craciun01):

Am un PC cam praf... Dar nu vreau sa am lag cand filmez. OBS am incercat dar nu merge sa intru in el laughing!

| Craciun01 a răspuns (pentru LaMbRiU21):

Atunci bandicam?

| LaMbRiU21 explică (pentru Craciun01):

Filmez cu BandiCam dar am lag si mai mare cu el decat cu FRAPS! si filmeaza doar 10 minute