| Bimesss a întrebat:

Salutare TPU, stiu ca pe această platformă nu prea se mai răspunde dar totusi as vrea in a afla cum as putea schimba din UEFI adica BIOS. Pentru cei care nu inteleg o placa video integrata pe cea dedicata, dau fundita aia mare și fumoasa sau cum o pot schimba din driver ceva gen

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Instalezi placa video dedicata in pc/laptop, instalezi driverul necesar, dai un restart si cam atat e, nu ai treaba cu bios-ul, eu de fiecare data am procedat asa si a fost cu succes