| SAMP a întrebat:

Salutare TPU, suntem in luna septembrie, poate ca te intrebi,, ce e asa special la luna asta?" ei bine luna asta se lanseaza iPhone 5 (sau cel putin asa au spus cei de la Apple)
Asa ca m-am gandit sa va spun cum se asteapta multi dintre fanii bine cunoscutului gadget sa arate iPhone 5
1. Sa aiba camera de 8 MP
2. Design-ul sa fie acelasi ca la iPhone 4 nu-ma sa fie mai subtire si sa aiba un ecran mai mare (aproximativ 4.3 inchi)
3. Procesorul sa fie Dual Core cu cel putin 1.2 GHZ
4. Sa vina cu iOS 5 preinstalat
5. Sa aiba Abobe Flash
Acestea sunt numa cateva pareri despre iPhone 5, pe YouTube circule deja cateva videouri despre iPhone.
http://www.youtube.com/watch?v=B04L2ljtBCI&feature=relat ed
Ma rog, e evident ca nu poate fi chiar asa transparent, si chiar daca ar fi ar arata urat la capitolul design deoarece ar parea ca ti in mana o bucata de sticla nu iphone 5.
Oricum eu sper sa fie cel putin la fel de bun ca Samsung Galaxy S II.
Cum va fi cu adevarat? vom traii si vom vedea.

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Asa ...si intrebarea ta care este?
Probabil ca atunci cand va aparea iphone 5 o sa depaseasca Samsung galaxy s 2!
dar...cel mai probabil nu o sa fie asa de bun ca si Samsung galaxy note!
http://www.arenait.net/2011/09/03/samsung-galaxy-note.html