| ViorelMarian a întrebat:

Tocmai am scapat telefonulmeu Orange Nivo si i-am spart partea ecranului cu touch. El functioneaza si asa spart dar intrebarea mea este cat m-ar costa sa il repar. Cel care imi arata si link ceva cu cel mai ieftin pret ii PREMIEZ raspunsul.
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Preturile pentru componentele telefoanelor va pot fi comunicate doar de catre Orange Service dupa trimiterea telefonului in service. Este posibil ca display-ul sa nu fie singura componenta care trebuie schimbata.
Pentru trimiterea telefonului in Orange Service va trebui sa mergi cu factura si garantia, intr-un magazin Orange Shop.

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
| DiannaDia a răspuns:

Du-te la un sevice de la Orange. Îți vor spune ei cât te ajunge. Eu zic că mai bine ar fi să-l lași pe mâna unui specialist! happy