| Firewalker a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon s4 dupa un site chinezesc ( www.aliexpress.com ). Sunt foarte ieftine fata de preturile de la noi, doar ca sunt mai multe variante de productie : US, Korean, China, Europa si LTE, care este mai buna? Precizez ca nu sunt fake, doar ca nu stiu care varianta este mai buna.

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

60% sunt fake!
Mai bine cumperi brand-uri Chinezesti ca
Meizu Ulefhone etc.
http://www.everbuying.net/wholesale-cell-phones-c-22.html

1 răspuns:
| Tina_Criss_1997_hLuN a răspuns:

Pai banuiesc ca US si EUROPA sunt mai bune dar in locul tau asi alege EUROPA tinand cont ca poate nu o sa mearga sa faci unele lucruri fiind US,