| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Am auzit ca prin TuneUp Utilities as putea modifica scrisul acela care zice "welcome" la windows xp sp2 cand se deschide calculatorul. Deci unde ar trebui sa intru ca sa modific welcome? Sa explicati pas cu pas cum s-ar putea modifica.

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Esti fantastic! A trebuit sa-l descar sa-i fac instalare pentru ca tu nu vezi in dreapta imaginii la soft "Customize Windows" si dedesubt scrie "Logon Screen". Da click pe Logon screen si cauta o imagine cu ce vrei tu si da-i add acolo si incarc-o! Prietene...

| ronin33dan a răspuns:

BA da am vazut si stiu ce vrea, el vrea sa-i dispara sreenul cu welcom! Daca schimba imaginea-i dispare si welcomul!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi modifica ce scrie poţi modifica doar imaginea. Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ronin daca n-ai observat el a cerut cum sa modifice scriu nu imaginea