| chupachups1234 a întrebat:

De ce de fiecare data cand intru pe mess trebuie sa modific scrisul? Sau are calculatorul meu ceva? Nu pot sa salvez sa ramana asa sau ceva?

Răspuns Câştigător
| missindependent95 a răspuns:

Pentru ca setarea sa fie permanenta : in bara de sus de la yahoo dai click pe messenger apoi preferences dupa care appearence unde dai click pe change fonts and colours iar acolo iti alegi scrisul dupa care dai Ok. Sper ca ti-am fost de folos. Fundita?happy

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Intra la -->Messenger-->Preferences-->Appearance-->Change fonts& colors si alege cum vrei uh d`acolo pe urma Apply si Ok

| pisioi a răspuns:

Nare nimici pc tau dar trebuie sal salvezi de alt undeva:messenger->prefference->appearence