| Broadband a întrebat:

Salutare tuturor: am fost prin mall pe la altex si am vazut boxele astea:http://www.consolegames.ro/......k-x530.jpg
scrie acolo ca scot 96db si 70wtotal, asa sa fie, am ramas uimit?
cine are aceste boxe sa-mi spuna: se aud tare, clar, arata fain dar ce stiu sa faca?
o zi buna!

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Le am de 4 ani si sunt ca la inceput.
Sunetul e clar pana pe la 80 % din volum (ceea ce nu am mai intalnit la astfel de sisteme), fiind foarte bine.
Cu o placa de sunet mai buna o sa se auda foarte bine.

| Broadband explică:

Ok nu stiu sa ma mai gandesc, boxele arata fain, dar parca nu le-as cumpara.
multumesc de raspunsuri. oricum tot pe Logitech voi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ...sunt ff tari mai ales la bass, se aud clar si da... Tare

Răspuns utilizator avertizat