| danny111 a întrebat:

Salutare tuturor. Am o problema cu un router wireless de la UPC. De ceva timp nu mai merge. Ma conectez, apoi apare triunghiul ala galben cu semnul exclamarii si scrie "No internet acces". Si chiar nu merge internetul. Nu mai stiu ce sa-i fac. Am reinstalat windowsul, am facut update la driverul de wireless si tot asa. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Tomas111 a răspuns:

Incearca sa iti verfici placa de retea. Poate s-a ars sau s-a stricat. Am avut si eu aceeasi problema si dupa ce am pus o placa de retea noua, a mers internetul.

| danny111 explică (pentru Tomas111):

Cum as putea sa vad daca s-a ars?

| Tomas111 a răspuns (pentru danny111):

Trebuie sa mergi la un specialist sau la un service din orasul tau.

| kErTiLLo a răspuns:

Acelasi lucru s-a intamplat si la mine. Incearca sa conectezi cablul de la router direct in calculator... vezi daca se conecteaza si daca se conecteaza poti sa-l lasi asa sau sa-l pui inapoi la router, dar daca nu se conecteaza sunai pe cei de la UPC

| XsamdiX a răspuns:

Ti-as sugera sa te duci la UPC si sa le spui problema ta, poate ei ti-o pot rezolva... mai mult nu stiu..BAFTA :*