| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor!happyAm o problema cu un stick,nici nu stiu ce capacitate are,m-i l-a dau un prieten,a spus ca l-a luat nou da nu il deschide, am crezut ca pot sa il fac eu! Cand incerc sa intru in el imi spune ca trebuie formatat, am dat sa il formatez si surpriza, imi arata ca are 8MB iar de formatat nu se formateaza in niciun chip, imi apare mesajul urmator:"Windows was unabled to complete the format" apoi dupa ce dau OK si Close "Disk is not formatted: The disk drive F cannot be formatted"straight faceNu prea am ce sa-i fac...ce parere aveti, s-a ars sau ceva de genu'? Nu merge nici cu HP USB Format Toolhappy! Multumesc, astept raspunsuri!winking

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Incearcal pe alt calculator. Preferabil cu alt OS(daca ai xp)

| K0sti a răspuns:

E posibil sa fie defect! Incearca si pe alt windows! E posibil sa fie si de aici. Trebuie facute probe.

Răspuns utilizator avertizat
| alexfesty a răspuns:

Cred ca e stiku bulit, cumpara altu.