| Baluta_Marius_1999 a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu o mica problema, am un telefon s7 si am o problema la castile lui. Cand dau sa ascult muzica sau altceva nu mi se aude decat in casca din stanga. Cand conectez castile la laptop si dau drumu la muzica se aude in ambele casti. Are cineva vreo idee care ar fi cauza?

2 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

S-ar putea sa nu faca bine contact mufa telefonului. Ar trebui incercate si alte casti si daca se aude tot asa numai pe stanga, atunci inseamna ca mufa telefonului e cu probleme si trebuie reparata. Bine ar fi sa fie numai de la casti si sa se rezolve mai usor numai prin schimbarea castilor.

| Baluta_Marius_1999 explică (pentru LinxCont):

Mersi. O sa incerc si cu alte casti