| StefanMadalin02 a întrebat:

Salutare tuturor, am un document pdf bazat pe nutriție si doresc să-l fac public pe internet. Cum pot face? Totodata aș vrea să-mi fac si un site sau ceva de genul unde sa mai pot posta fot felul de documentare, antrenamente si alte informatii bazate pe fitness, cum as putea face? Menționez ca as dori sa fie un proces gratuit!

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Ai putea să-ţi creezi un blog, pe diferite site-uri de blog (ttps://www.blogger.com/) sau să găseşti o găzduire gratuită pentru un site web creat de tine (https://ro.000webhost.com/)
O seară bună şi sper să te fi ajutat răspunsul meu!