| FolkVld a întrebat:

Salutare tuturor! Am achizitionat acum cateva zile un laptop, iar acum doresc sa il conectez la internet. As dori si eu pasii care trebuie sa ii urmez pentru a-l putea conecta. Adica sa creez un local area connection apoi sa introduc ip-ul. Tin sa mentionez ca am windows 7. Multumesc anticipat tuturor! happy

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cum vrei sa il conectezi? Da-ne mai multe detalii! happy

| FolkVld explică (pentru laptopnews):

Pai conectare prin cablu cu ip fix happy

| Memy a răspuns:

Salut, in primul rand trebuie sa fii mai pe obiect, de la ce retea ai internet. Dupa poate reusim sa ii dam de cap. Daca ai skype memy_h5n1 si te rezolv. Bafta!