| Anonimus11111 a întrebat:

Salutare tuturor! Ce magazin serios imi recomandati pentru achizitionare de produse online. As vrea sa-mi cumpar un laptop si este mai ieftin la magazinele online. As vrea sa-mi explicati eventual si cum se desfasoara comercializarea produsului ( adica bine il cumpar de pe net, dar vine cu produsul la adresa mea? iar banii ii platesc cand ajunge cu comanda acasa la mine?), as vrea sa-mi explicati cat mai multe si daca aveti vreo recomandare de laptop, mai mult pentru gaming la aprox 3000 lei. Multumesc, votez raspuns!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Recomand eMAG.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, de aici comanzi şi este sigilat şi cel mai mare magazin electronic din România, succes!
http://www.emag.ro/......laptopuri/
O seară bună!

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as merge sincer ori pe Marketonline, ori pe Mediadot, de fapt, mai mult pe ultimul.
www.mediadot.ro

| Korman a răspuns:

EMag.ro; flanco.ro; www.e-vanzari.com; www.oceania.ro

| ombladon156 a răspuns:

Pai eu iti recomand eMag si din cate stiu faci comanda vine prin curier si trebuie sa platesti o taxa de curierat si banii si cam asta e tot si un laptop ar fi Laptop Asus K56CM-XX039D cu procesor Intel® CoreTM i7-3517U 1.90GHz, Ivy Bridge, 4GB, 500GB, nVidia GeForce GT 635M 2GB, Free DOS, Black