| FesCuDungi a întrebat:

Salutare tuturor! Cine stie cum pot introduce un forum gratuit pe o platforma de blogspot? As dori cateva indrumari, tutoriale, orice imi poate fi de ajutor! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Poti folosi iFrame script pentru astfel de actiuni.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti integra un forum pe platforma blogspot, intrucat nu ai acces FTP pentru a uploada fisierele necesare crearii forumului.

| FesCuDungi explică (pentru Ronnix):

Eu ma gandeam sa creez forumul in alta parte dar sa inserez intr-o pagina de pe blog un script ce ar arata forumul thinking

| FesCuDungi explică (pentru Ronnix):

Ok, mersi frumos!

| Ronnix a răspuns (pentru FesCuDungi):

Poti folosi iFrame script pentru astfel de actiuni.

| Leandro a răspuns:

Mai bine incerci platforma www.ucoz.ro, care e probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site, la care activezi instant un Forum sau blog GRATUIT.

La inregistrare primesti gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu si trafic nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme, etc.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video care iti arata cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

In plus, ai si forum.ucoz.ro, daca ai nevoie de ajutor.

Succes!